Kurumsal

         Güldem COŞUT  ve  Yaşar COŞUT  tarafından 2004 yılında İSTANBUL Etilerde butik bir mimarlık ofisi olarak kurulan  YG TASARIM MİMARLIK, mimari proje, iç mimarlık, uygulama ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

         Stil sahibi, Estetik ve Özgün mekanlar  tasarlayan YG MİMARLIK müşterilerine daha farklı ve kaliteli bir hizmet verebilmek için 2012 yılında YG DESİGN markasını oluşturarak  ,Florya da ilk showroom ve ofis merkezini , 2013 yılında da Bahçeşehir de yer alan showroom mağazasını açmıştır.

         YG MİMARLIK kişiye ve mekana özel ürün tasarımlarının yanı sıra YG DESIGN çatısı altında dünyaca ünlü tasarım markalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. 

         Seramik’ten Parke’ye, Banyo Dolabı’ndan, Vitrifiye’ye, Radyatör’den Şömine’ye kadar geniş bir ürün yelpazesini  Florya ve Bahçeşehir de bulunan  konsept mağazalarında sergilemektedir. 

         YG MİMARLIK  & YG DESIGN hergün değişen, gelişen ve işlevselleşen tasarımlarıyla sizlere düşlediğiniz yaşam alanlarını sunmak ve sizleri farklı kılacak tasarımlarla buluşturmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.